Henri D´Anty oljemålning

260325

D'ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): "Maternitas", signerad d´Anty, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Henri D´Anty oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1402508
500
1402029
450
1402507
1402029
1394045

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.