Lennart Rodhe färglitografi

260322

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe 1978, numrerad 189/285, färglitografi, 48x35 cm

Fack 18

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (4 bud)

1401942
450
1401570
1400698
1394552

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.