Per-Hilding Perjons oljemålning

260321

PERJONS, Per-Hilding, (1911-98) Stilleben, signerad Per-Hilding Perjons Nr:1-64 Dala-Floda, olja på duk, ca 60x72 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1400267
1400263
2 800
1400260
2 600
1400259
2 400
1400258

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.