Fat P.Möller Gustavsberg

260305

FAT, keramik, signerad och daterad P. Möller1894, troligen Peder Möller (verksam vid Gustavsberg 1886-1902), dekor med lejon, diameter 42 cm

Keramik/Porslin

Kundcenter

Fat P.Möller Gustavsberg

Budhistorik (3 bud)

1398523
1 700
1395254
700
1395036

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.