Sven X:et Erixon

260296

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Styvmorsvioler, signerad och daterad Sven Erixson -49, tryck, bladmått ca 59x49 cm

Rum 4

Sven X:et Erixon

Budhistorik (5 bud)
1402402
450
1398229
1402401
1398229
1394070

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.