Olle Nordberg oljemålning

260271

NORDBERG, Olle (1905-1986): Sommaridyll, signerad och daterad Olle Nordberg 51, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1402012
1401893
1395573
1394943

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.