Félix Labisse litografi

260270

LABISSE, Félix (Frankrike 1905-1982): Kvinna med mantel, signerad Labisse, numrerad 23/150, färglitografi, 68x44 cm

Fack 18

Félix Labisse litografi
Budhistorik (1 bud)

1394920
2014-08-18 02:02:55

2014-08-24 kl 12:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.