Margareta Carlstedt olja

260265

CARLSTEDT, Margareta:(1900-tal): Amaryllis i januari, signerad MCarlstedt, olja på pannå, 70x50 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Margareta Carlstedt olja

Budhistorik (23 bud)
1403182
1 700
1403201
1 600
1403182
1403200
1 400
1403182
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.