Gunnar Nordström oljemålning

260261

NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på pannå (dubbelsidig), ca 40x40cm

Konst, Måleri

Rum 17

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1401946
550
1401033
500
1401945
500
1401033
450
1401944

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.