Industrilampa

260260

INDUSTRILAMPA, 1900-tal, emaljerad i svart, ca 56 cm, diameter 38 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 6

Industrilampa
Budhistorik (8 bud)
1400890
1400036
1400035
950
1400034
900
1400032

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.