Industrilampa

260259

INDUSTRILAMPA, 1900-tal, emaljerad i svart, ca 56 cm, diameter 38 cm

Slitage, buckla

Belysning, Taklampor

Rum 6

Industrilampa
Budhistorik (10 bud)
1399910
1399909
750
1399908
700
1399907
650
1399906
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.