Industrilampa

260258

INDUSTRILAMPA, 1900-tal, emaljerad i svart, ca 56 cm, diameter 38 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 6

Industrilampa
Budhistorik (13 bud)
1401030
900
1400962
850
1400961
1400960
750
1400959
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.