Esaias Thorén litografi

260254

THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -77, märkt i trycket Lit K Wirth, färglitografi, HC VI/XL, ca 40x48 cm

Fack 6

Esaias Thorén litografi
Budhistorik (13 bud)
1402084
850
1402077
1402083
1402077
750
1402082
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.