Oscar Björck akvarell

260252

BJÖRCK, Oscar (1860-1929): Landskapsvy med vatten, signerad Oscar Björck, akvarell, ca 51x44,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Oscar Björck akvarell

Budhistorik (4 bud)

1402274
1 700
1399158
1398315
500
1394337

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.