Carl Brandt oljemålning

260244

BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 66x100 cm

Smärre krackelyrer och färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 14

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1400473
2 600
1399439
1394130
1 600
1394059
900
1393598
850

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.