Olle Nordberg oljemålning

260243

NORDBERG, Olle (1905-1986): Mjölkflickan, signerad och daterad Olle Nordberg 53, olja på pannå, ca 38x47 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1395527
2014-08-18 18:40:02

2014-08-24 kl 15:35
Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.