Lage Lindell serigrafi

260242

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, numrerad 20/75, färgserigrafi, ca 28x43 cm

Smärre gulnader

Fack 16

Lage Lindell serigrafi
Budhistorik (21 bud)
1402500
1 700
1397242
1 600
1401988
1 600
1397242
1400341
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.