Olle Nordberg oljemålning

260239

NORDBERG, Olle (1905-1986): Fisknät, signerad Olle Nordberg 1961, olja på duk, ca 53x64 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1399086
4 600
1402134
4 400
1399086
4 200
1402133
1399086
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.