Staffan Hallström litografier

260237

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): (2 st) Tidningsläsare samt Utsnitt av ett schackspel, monogramsignerade SH i trycket, varav den ena i blyerts, färglitografier, mått ca 48,5x41cm numrerad 114/125 respektive 14x18 cm

En tavla med sprucket glas

Rum 3

Staffan Hallström litografier

Budhistorik (5 bud)
1401076
1397895
1394931
1394230
1394170

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.