Pablo Picasso litografier

260230

PICASSO, Pablo (1881-1973): 1 par, "Le vieux roi," signerade och daterade i trycket Picasso 6/1 -59, litografier, 64,5x50 cm

Rum 4

Pablo Picasso litografier

Budhistorik (22 bud)
1402198
7 800
1402097
7 600
1402074
7 400
1401881
7 200
1401927
7 200

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.