Albert Johansson olja

260227

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Invention 1, signerad och daterad Albert Johansson 1988, olja på pannå, 34,5x50,5 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Albert Johansson olja

Budhistorik (5 bud)
1401042
3 600
1399529
3 400
1395482
3 200
1395029
2 400
1394996

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.