John Hughes oljemålning

260220

HUGHES, John Joseph (1820-1909): tillskriven: Staverton on thr Bart S. Devon, olja på duk, ca 49x75 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

John Hughes oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1401204
500
1400253
450
1396292
1395152
1394155

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.