Edmond van Dooren oljemålning

260209

VAN DOOREN, Edmond, (1900-tal): Landsväg, signerad och daterad E. van Dooren 1913, olja på duk, ca 60x50 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

Edmond van Dooren oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1402316
1402221
1402197
500
1402165
1402106

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.