Teckningar av Siri Derkert och Liss Eriksson

260208

DERKERT, Siri (1888-1973): Figurkomposition, signerad S. Derkert, otydlig text, teckning, 21x29,5 cm; oramad, samt ERIKSSON, Liss (1919-2000): Kvinna, signerad Liss Er., daterad á tergo -92, teckning, ca 27x23 cm

Gulnader

Konst, Måleri

Budhistorik (18 bud)
1402245
1 300
1402042
1401919
1402040
1401919

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.