Dalmata-Veneto skola Konungarnas tillbedjan

260205

VENETO-DALMATA SKOLA (1600-tal): Konungarnas tillbedjan, olja på pannå, 47x38 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm

Smärre pannåskador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (51 bud)
1406749
19 000
1406757
19 000
1406749
18 500
1406746
18 000
1406741
17 500

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.