Joseph Charles Reed oljemålning

260203

REED, Joseph Charles (1822-1877): Landskap med skördefolk, signerad J C Reed, akvarell, ca 38x69 cm, ramad

Smärre ålderfläckar, hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1401605
1401496
500
1401202
1394154

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.