Bokylla i empirestil

260199

BOKHYLLA, 1900-tal, empirestil, mahognyfanér, delvis skuren dekor,lejontassar, höjd 147, 120x36 cm

Slitage och fanérskador

Rum 6

Bokylla i empirestil

Budhistorik (27 bud)
1402298
2 800
1402180
2 600
1402292
2 400
1402180
1402290

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.