Pelle Åberg oljemålning

260197

ÅBERG Pelle (1909-1964) Frälsningssystrar, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 55x46

Obetydlig krackelering, hörn med mindre skador/bortfall

Konst, Måleri

Rum 1

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1395080
5 200
1402028
5 000
1395080
4 800
1394928
1394524

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.