Hugo Zuhr nakenstudie oljemålning

260194

ZUHR, Hugo (1895-1971): Nakenmodell, monogramsignerad, olja på duk, ca 55x38 cm Utställd: Gummessons 1947 "Naket i svenskt måleri"

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (7 bud)
1402215
1 700
1402191
1399517
1399515
700
1396772
650

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.