Ellen Jolin akvarell

260184

JOLIN, Ellen (1854-1939): Efter Velazques "Självporträtt", signerad och daterad Ellen Jolin Roma, akvarell, 34x25 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (5 bud)
1402443
600
1401458
550
1401458
1397867
1394934

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.