Harald Sallberg etsningar Stockholmsmotiv

260173

SALLBERG, Harald (1895-1963): 2 st, Utsikt från Slottet över Mynttorget och Slottskajen samt Utsikt mot Söder, signerade Harald Sallberg, den ena numrerad 159/310, etsningar, 24x32,5 resp 17x29,5 cm

Fack 14

Budhistorik (24 bud)
1400562
1 700
1399085
1 600
1400561
1399085
1 400
1400560
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.