Klaffbord Georg III

260172

KLAFFBORD, England, Georg III, mahognyfanerat, inläggningar av ådror, sköldformade nyckelbössningar, hjulhylsor i mässing, höjd 74, 99x48 cm

Slitage, smärre skador, lagningar och kompletteringar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 10

Klaffbord Georg III

Budhistorik (4 bud)

1408206
1 600
1407620
1407619
1398274

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.