Damarbetsbord sengustavianskt

260170

DARMARBETSBORD, sengustavianskt, mahognybetsad björk, uppfällbar lådinredning, benen med inlagda droppbeslag av ben, höjd 75, uppfälld 91, 48,5x32,5 cm

Slitage, fanerlagningar, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 7

Damarbetsbord sengustavianskt

Budhistorik (58 bud)
1407316
22 000
1407177
21 000
1407177
17 000
1407175
16 500
1407087
16 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.