K Waroczewski oljemålning

260169

WAROCZEWSKI, K. (Polen): Kustmotiv, signerad och daterad K. Waroczewski Warszawa 14X1896 roku (år), olja på träpannå, ca 30x72 cm

Vågig pannå, övermålning

Konst, Måleri

Rum 6

K Waroczewski oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1402214
2 600
1402206
2 400
1402199
1402205
1402199

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.