Curt Burström litografier

260156

BURSTRÖM, Curt (1920-1964): 1 par, kubistiskt landskap, signerade Burström, numrerade 121/310 respektive 129/310, 29x16,5 cm

Fack 13

Curt Burström litografier

Budhistorik

2014-08-24 kl 15:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.