Relief

260155

RELIEF, 1900-talets första hälft, patinerad gips, i form av kvinna, 46x39 cm

Lagningar samt nagg

Diverse

Rum 8

Relief

Budhistorik (6 bud)
1402333
650
1402325
600
1402325
500
1402127
450
1402127

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.