Oidentifierad konstnär Kina

260154

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, 1900-tal, akvarell på siden, rammått 200x53,5 cm

Fläckar

Konst, Måleri, Orientaliskt

Rum 14

Oidentifierad konstnär Kina
Budhistorik (7 bud)
1401676
1401539
1401521
850
1401518
600
1398879

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.