Brevkortsalbum 1900-talets början

260153

BREVKORTSALBUM, Sverige, ca 160, 1900-talets början, bl.a. julkort, påskkort, mm.

Albumet med smärre slitage, fläckar

Diverse

Monter 21

Budhistorik (6 bud)
1402139
500
1402129
450
1402138
450
1402129
1396279

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.