Spelbord England

260146

SPELBORD, England, 1800-talets första hälft, mahognyfanerat, profileradsarg, höjd 73, 91x45 cm

Slitage, torrsprickor, fanérlagningar

Rum 5

Spelbord England

Budhistorik (8 bud)
1406688
1406686
1406685
1406632
500
1406630
450

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.