Alexander Calder litografi

260145

CALDER, Alexander (USA 1898-1976) efter: Komposition, numrerad 74/300, signerad i trycket, färgserigrafi, ca 72x52 cm

Fack 18

Alexander Calder litografi

Budhistorik (19 bud)
1401559
1 400
1401558
1 300
1401549
1401555
1401549

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.