Fällbord 1800-talets första hälft

260143

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, fanérat med alrot, svärtad fot, höjd 71, 50x34,5 cm

Slitage, smärre komplettering

Rum 5

Budhistorik (16 bud)
1406378
2 600
1406285
2 400
1405476
1405476
1405292
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.