Bestickschatull England

260142

BESTICKSCHATULL, England, 1800-talets första hälft, mahognyfanérat, delvis silverbeslag, höjd 38,5, 28x25,5 cm

Skador, torrsprickor, nyckel saknas

Diverse

Rum 7

Bestickschatull England

Budhistorik (22 bud)
1405816
1405807
1 400
1405783
1 300
1405764
1405669

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.