Gösta Werner litografi

260141

WERNER, Gösta (1909-92): "Gloire aux femmes" signerad och daterad Gösta Werner -68, 16/60, färglitografier, ca 47x39 cm

Fack 18

Gösta Werner litografi
Budhistorik (3 bud)

1402349
650
1394174
600
1394174

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.