Fällbord 1800-talets första hälft

260137

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, fanerat med alrot, mässingskant, svärtad fot, höjd 70, 45,5 x 45,5 cm

Torrspricka

Rum 5

Budhistorik (28 bud)
1405712
5 400
1405649
5 200
1405709
5 000
1405649
4 800
1405708
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.