Stolar gustavianska

260135

STOLAR, 1 par, gustavianska, svenska modellen, träskuren dekor, gråmålade

Lagningar, smärre skador

Rum 5

Stolar gustavianska

Budhistorik (18 bud)
1406044
4 600
1406041
4 400
1406043
4 400
1406041
4 200
1406042

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.