Matta Kina

260133

MATTA, Kina, antik, pao-tow, 69x137 cm

Slitage och lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Matta Kina

Budhistorik (25 bud)
1402107
4 400
1402092
4 200
1402105
1402092
3 600
1402019
3 400

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.