Réné Magritte litografi

260127

MAGRITTE, Réné (Belgien, 1896-1967), efter, blad XI ur "Le Domaine enchanté", signerad i trycket, färglitografi, 27,5x49 cm

Fack 10

Réné Magritte litografi
Budhistorik (6 bud)
1402013
1 400
1401189
1 300
1395142
1394546
1394364

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.