Richard Mortensen serigrafi

260121

MORTENSEN, Richard (1910-1994): "Velizy", signerad och daterad Mortensen 61, numrerad 71/300, färgserigrafi, 49,5x36,5 cm

Fack 18

Richard Mortensen serigrafi
Budhistorik (8 bud)
1402102
1 300
1401685
1400023
1401684
1400023
850

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.