Bo Swenson litografi

260118

SWENSON, Bo (född 1932): Gröna löv, signerad Bo Swenson, numrerad 69/90, färglitografi, bladmått 45x56 cm

Fack 10

Bo Swenson litografi

Budhistorik (6 bud)
1401943
550
1401087
500
1398345
450
1400340
1398345

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.