Wilhelm Freddie litografi

260117

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): "Indolentia", signerad och daterad Freddie -45, litografi, 27x22 cm

Fack 14

Wilhelm Freddie litografi

Budhistorik (2 bud)

1401532
1394171

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.